DZIEŃ KOBIET w GLAMOUR

DZIEŃ KOBIET w GLAMOUR  8 marca 2014

Nadchodzi „Czas kobiet”! 8 marca 2014 GLAMOUR ul. Rynkowa 92 Przeźmierowo

„Czas Kobiet” to wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie, które zostało zorganizowane przez Instytut Glamour,  odbyło się 8. marca o godz. 17.

Jak wygląda życie kobiet realizujących się w show biznesie – zdradziły Urszula i Majka Jeżowska goście specjalni spotkania. Ze znanymi piosenkarkami na temat blasków i cieni kobiecych karier rozmawiała Marta Trybura.

O tym, jak dbać o swój wizerunek i jak ważnym jego elementem jest perfekcyjny makijaż dopasowany do typu urody – opowiedziała Justyna Kaczmarek, absolwentka Szkoły Makijażu, Wizażu & Stylizacji Anity Folaron. Wizażystka L’Oreal i Bourjois poza analizą kolorystyczną zaprezentowała także wiosenne trendy w makijażu, a dzięki temu każda z pań obecnych na spotkaniu  miała możliwość sprawdzenia, który z makijażowych trendów najbardziej przypadł jej do gustu.

Ważnym elementem spotkania była prelekcja na temat profilaktyki raka piersi. Anna Jasińska, przedstawicielka poznańskiego towarzystwa „Amazonki” opowiedziała swoją historię walki z rakiem piersi. A ponieważ zdrowe życie to także zdrowe jedzenie – wśród atrakcji nie zabrakło gotowania na żywo. Uczestniczki zabawy dowiedziały się, jak przygotować lekkie i szybkie sałatki z domowym dressingiem, smaczną i zdrową alternatywę dla przekąsek typu batonik lub frytki.

Maciej Katarzyński, sommelier i venenciador (czyli mistrz serwowania sherry) w jednej osobie opowiedział o tym, jak wino stało się esencją jego życia. Przybliżył również uczestniczkom spotkania kulturę, historię, pochodzenie i sposób doboru tego wyjątkowego trunku. Panie mogły dowiedzieć się nie tylko tego, jak i kiedy serwować dane wino oraz jak je degustować, ale też jakie procesy rządzą powstawaniem tego wyjątkowego trunku. Spotkanie zwieńczone zostało loterią wizytówkową, której towarzyszyła degustacja wina.

Szczegóły dotyczące rezerwacji miejsc dostępne są pod numerami: 61 814 15 35, 695 925 277 oraz adresem mailowym rezerwacja@instytut-glamour.pl

link do wydarzenia źródło

relacja z wydarzenia na frontpage


Może Ci się również spodoba