Alkoholizm? jak pić wino?

Przychodzi niezauważalnie i powoli , a potem zabiera rodzinę, dzieci, pracę, pieniądze i na końcu zdrowie.

W czasie lockdownów większość rozrywek była niedostępna i wtedy często sięgaliśmy „po” z nudów lub jako jedną z niewielu alternatyw, które nas, tak sądziliśmy, rozweselą. Nadchodzi kolejny niepewny czas … Kontroluj swoje nawyki i formy rozrywki, bo licho nie śpi …

Alkoholizm… to cholerstwo, które tak samo jak covid , wysysa z nas życie.

Nie dajcie się ponieść , nie przekraczajcie tych niewidzialnych granic. Nie pijcie przede wszystkim codziennie, jeśli lubicie wino, starajcie się nie pić więcej jak pół butelki przez cały dzień. Rozkładajcie delektowanie się winem na dwie, trzy dawki. Pijcie przede wszystkim wina bez pestycydów i herbicydów, o obniżonej zawartości siarki lub w ogóle bez niej. Oczywiście przede wszystkim czerwone wytrawne.
Stosujcie dla oczyszczania wątroby ostropest plamisty… Pijcie jak najwięcej wody w trakcie delektowania się winem.

Szanowni, w ofercie mam ponad 60 mniej „szkodliwych” win. Bo prawdę mówiąc alkohol, jak i gdzie nie podany, zawsze szkodzi. Chodzi o to by ograniczyć jego destrukcyjne działanie do minimum.

Jeśli pijesz wino skorzystaj proszę z moich rad, a jeśli moja filozofia umiaru jest Tobie bliska, to możesz się odwdzięczyć kupując, zamawiając u mnie wina bio, eko, organiczne, bez siarki, dla wegan etc … Jest z czego wybierać i wcale nie musi to kosztować majątku.

Możesz również polubić…