Hotel Ossa Congress & Spa luty 2014

Hotel Ossa Congress & Spa

W Hotel Ossa Congress & Spa 1 lutego odbyła się impreza na ponad 2000 osób z okazji 15-lecia Sieci Delikatesów Centrum. Przy tej okazji Eurocash promował nowy projekt winiarski pod nazwą Faktoria Win. KOLOR WINA w mojej osobie został zaproszony do pomocy przy serwisie win.

osa1Najciekawsze Reservy i Gran Reservy powędrowały do karafek. Dekantacja nie tylko podniosła jakość degustowanych win, ale i była nie lada atrakcją dla wielu gości.

Współpraca przy przedsięwzięciu z firmą Brandhouse. — z Maciej Katarzyński w Hotel Ossa Congress & Spa .

osa2

Wiele osób było bardzo zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat powstawania wina, jego starzenia, charakterystyki regionów i jakości wina. Nie tylko sama degustacja byłą ważna …. — z Maciej Katarzyński w Hotel Ossa Congress & Spa .

osa3

Ponad 60 wina w nowym projekcie Eurocashu wzbudzało niezwykłe zainteresowanie. Ceny konkurencyjne, jakość zróżnicowana … mamy kolejną ciekawą i atrakcyjną ofertę na rynku! — w miejscu: Hotel Ossa Congress & Spa

osa4

Część wina białych i różowych trafiało na chwilę do lodu … Chablis, Tavel czy Verdejo cieszyło się wielkim uznaniem! — w miejscu: Hotel Ossa Congress & Spa

Możesz również polubić…